Skip to content

Klinika Medycyny Estetycznej Look-Medica

w Łodzi cieszy się zaufaniem Pacjentów już od 2005 r. 

Specjalizujemy się w nieinwazyjnych medycznych metodach leczniczych pozwalających w istotny sposób odmłodzić ciało i podkreślić jego naturalne piękno.

Stosowane przez nas techniki medycyny estetycznej pozwalają na bezoperacyjny lifting twarzy i ciała oraz poprawę wyglądu. W naszej ofercie znajdziecie takie zabiegi jak lipoliza, sculptra, cosmelan, usuwanie zmarszczek, powiększanie ust, botoks czy zabieg depilacja laserowa.

Dzięki ich zastosowaniu często staje się niepotrzebna interwencja chirurga plastyka. W naszym gabinecie przyjmuje również doświadczona kosmetyczka.

W trosce o bezpieczeństwo przeprowadzanych przez nas zabiegów personel regularnie szkoli się w najnowszych technikach stosowanych w medycynie.

Jako jedyna Klinika w województwie Łódzkim Lookmedica jest prowadzona przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej dr n med. Magdalenę Adamiak Kardas.

W trosce o najwyższą jakość zabiegów oraz bezpieczeństwo zabiegów dr Adamiak Kardas uzyskała certyfikat lekarza medycyny estetycznej.

W naszej klinice znajdziecie Państwo dyskretną, przyjazną atmosferę.

Z przyjemnością i zgodnie z wieloletnim doświadczeniem doradzimy jakie zabiegi należy u Państwa wykonać zwracając uwagę na ich skuteczność i zgodność z aktualną wiedzą medyczną.

Dysponujemy nowym serwisowanym sprzętem medycznym, regularnie szkolimy siebie oraz młodzież zainteresowaną zdobywaniem wiedzy z zakresu technik medycznych.

Wszystkie zabiegi wykonujemy wykorzystując najnowsze technologie które jednocześnie są sprawdzone, uznane oraz zgodne z aktualną wiedzą medyczną.

Z dumą zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem mocy komórek macierzystych, lasera medycznego ipl, nowoczesnych wypełnień, toksyny botulinowej, fal radiowych, fali akustycznej i wielu innych……

Polecamy zabiegi depilacji laserowej.

U nas przyjmuje również kosmetolog więc oprócz zabiegów lekarskich istnieje możliwość wykonania większości zabiegów kosmetycznych.