Skip to content

Modelowanie brody

14

Modelowanie brody Łódź

O młodym i atrakcyjnym wyglądzie twarzy świadczy atrakcyjna  zbudowana zgodnie z zasadą złotej symetrii twarz.

Podkreślenie wyglądu brody nada lekkości twarzom okrągłym i ciężkim.

Nawilżenie brody wraz w usunięciem zmarszczek toksyną botulinową znacząco ją odmładza i nadaje świeży wygląd.

U osób starszych podkreślenie i wysunięcie brody przywraca jej lekkość i atrakcyjność.

Natomiast zabieg  podkreślenia kąta żuchwy i brody stanowi element zabiegu liftingu dolnej części twarzy, przywracający młody wygląd owalu.

Panowie podkreślając i powiększając  żuchwę wzmacniają  efekt wizualny męskiej twarzy.

Modelowanie brody (Łódź) jest zaliczane do zabiegów wolumetrycznych, które mają za zadanie wymodelować twarz, jej kształt i rysy. Modelowanie brody w Łodzi to wpływa korzystnie na objętość oraz owal twarzy, w dodatku poprawia napięcie skóry oraz nadaje jej gładkość.

 

Dla kogo może być przeznaczony taki zabieg?

Na pewno mogą się mu poddać osoby z cofniętą brodą, nierówną bądź okrągłą lub chętni wypełnić zagłębienie, które znajduje się w brodzie. Na efekty nie trzeba długo czekać, ponieważ są wręcz natychmiastowe. Broda zostaje wydłużona, dzięki czemu twarz optycznie się wysmukla. Zabieg gwarantuje bardzo pożądany w obecnych czasach wygląd V-face, a profil twarzy staje się piękny i skorygowany. Dzięki modelowaniu brody w Łodzi uzyska się idealnie proporcjonalną twarz, dzięki czemu poprawi się swoją samoocenę oraz pozytywnie wpłynie na komfort życia.

Zabieg modelowania brody w Łodzi jest bezbolesny, jednakże może mu towarzyszyć lekki dyskomfort. W razie, jeżeli takie zjawisko wystąpi, istnieje opcja zastosowania preparatów znieczulających, aby pacjent czuł się w pełni komfortowo.

 

Na czym polega modelowanie brody – Łódź

Korekta brody polega w dużym skrócie na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej w wyznaczone miejsce, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Jest to zabieg, który daje rezultat, jak po specjalnej i precyzyjnej operacji chirurgicznej. Wynikiem modelowania brody (Łódź) jest uzyskanie wyrównania, równocześnie zachowując odpowiedni owal twarz oraz uzupełnienia nierównych miejsc. Zabieg odbywa się po przeprowadzeniu konsultacji ze specjalistą. Jest to po to, aby zagwarantować pacjentowi, że znajduje się w dobrych rękach, wyjaśnić szczegóły zabiegu i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Cały zabieg wygląda tak, że jest on bezbolesny. Są to delikatne nakłucia w wyznaczone miejsca, podczas których zostaje wstrzyknięty preparat. Kwas hialuronowy jest środkiem całkowicie bezpiecznym, który występuje w ludzkim organizmie naturalnie. Odpowiada on za objętość i jędrność. Toksyna botulinowa, która także jest wykorzystywana podczas tego zabiegu redukuje pracę aktywnego mięśnia podbródkowego, dzięki czemu redukuje ona tak zwaną “kamienną brodę” albo “brodę baby jagi”. Efekty są widoczne od razu, a po zabiegu nie zostaje żadnego śladu, poza wyrównaniem proporcji. W ewentualnych przypadkach mogą pojawić się małe siniaczki w miejscach nakłucia, które szybko znikną, a do tego czasu łatwo będzie je zakryć makijażem korekcyjnym.

Efekty zabiegu przy użyciu kwasu hialuronowego utrzymują się co najmniej 12 miesięcy, a tuż po nim pacjent może wrócić do swojego codziennego trybu życia, bez obaw o jakieś specjalne zalecenia. Natomiast efekty toksyny botulinowej trzymają się około 6 miesięcy.

 

Modelowanie brody Łódź – zaufany gabinet

Decydując się na zabieg modelowania brody w Łodzi, najlepiej jest zdecydować się na gabinet lekarski godny zaufania, posiadający bardzo dobre rekomendacje oraz wieloletnie doświadczenie na rynku. Udając się w nasze progi otrzymasz niezbędne rady dotyczące zabiegów, a także rozwiejemy wszelkie wątpliwości, jakie mogłyby się zrodzić w czyjejś głowie.