Skip to content

ZABIEGI CRIOLIFTINGUJĄCE

Dobroczynne działanie zimna jest wykorzystywane w medycynie i rehabilitacji od lat.

Zimno stymuluje procesy odbudowy tkanek oraz wydzielanie mediatorów komórkowych inicjujących procesy lecznicze obszarów ciała poddanych zabiegowi, działa przeciwbólowo, gojąco oraz powoduje tworzenie nowych korzystnych połączeń naczyniowych w tkankach. W działaniu na skórę zmęczoną i zwiotczałą poprawia jej gładkość koloryt i blask.

Zimno wpływa bezpośrednio na poprawę krążenia, reakcją skóry jest paradoksalny rozkurcz kapillar, by zrekompensować ochłodzenie. Szybki skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych(paradoks naczynioruchowy) umożliwia niezwykle efektywny transport składników aktywnych- dermokrioforezę – oraz powoduje zwiększenie dotlenienia komórek.

Do zabiegu wykorzystujemy żel NCTF.

NCTF to podstawowy preparat o właściwościach rewitalizujących stosowany w medycynie estetycznej od lat w mezoterapii igłowej a w chwili obecnej w połączeniu z aparatem do krioterapii wytwarzającym stabilnie niską temperaturę.

Zawiera on wyjątkowy kompleks rewitalizujący (witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, substancje redukujące), odżywia skórę i przyspiesza jej naturalną regenerację, a także daje natychmiastowy efekt nawilżenia. Jest on rezultatemwieloletnich doświadczeń lekarzy i najnowszej technologii w zakresie medycyny estetycznej.

Wskazania:

  • lifting i regeneracja skóry,
  • odświeżenie i ujędrnienie,
  • przywrócenie owalowi twarzy harmonii,
  • uniesienie opadających policzków, zmniejszenie “chomików”
  • ujędrnienie wewnętrznej części ramion, zwiotczałej skóry brzucha i biustu(np po ciąży).

 

ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE CELL FUSION

Cell Fusion C opracowało nowoczesną metodę transportu składników aktywnych opartą na technologii nanosomów i nanocząsteczek.
Pierwszą z nich jest technologia specjalnych nośników tzw. nanosomów (CMS Dual Liposome Technology), w których zamknięto cząsteczki różnych składników aktywnych. Lipidowe ścianki nośników mogą bez trudu przeniknąć do głębszych warstw naskórka, ponieważ swoim składem i właściwościami odpowiadają zewnętrznej warstwie lipidowej skóry. W ten sposób składniki aktywne uwalniane są dopiero w głębszych warstwach naskórka, a nie ulegają rozkładowi na jego powierzchni.
Dodatkowo zastosowano „Technologię Nanocząsteczek”, którą stanowią mikroskopijne cząstki o średnicy nie przekraczającej 100Laboratorium nanometrów (10−9 m).

Nazwa pochodzi od greckiego słowa nanos, które znaczy „karzeł”. Są one 200 razy mniejsze od ludzkich komórek (przykładowo – średnica włosa wynosi 80.000 nanometrów), dlatego mogą
wnikać w głębsze warstwy skóry niż składniki tradycyjnie stosowane w kosmetykach. Cząsteczki te zawierają struktury liposomalne, których masa molekularna wynosi 20-60 nanometrów.

 

ZABIEG LIFINGUJĄCY

Zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry zwłaszcza zwiotczałej, starzejącej się. Preparaty wchodzące w skład zabiegu wykazują silne działanie regenerujące, odżywcze, napinające i antyoksydacyjne. Dzięki zastosowaniu Technologii Podwójnego Liposomu składniki aktywne przenikają w głąb skóry, aby lepiej ją odżywiać i stymulować. Zabieg pozwala zregenerować uszkodzone bariery skórne i intensywnie nawilżyć naskórek. Pacjent może od razu po zabiegu zauważyć poprawę wyglądu skóry.

 

ZABIEG ANTI-AGING

Zabieg przeznaczony skóry zwiotczałej, starzejącej się. Preparaty wchodzące w skład zabiegu wykazują silne działanie regenerujące, odżywcze, napinające i antyoksydacyjne. Zwiększają syntezę kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Zabieg pozwala zregenerować uszkodzone bariery skórne i intensywnie nawilżyć naskórek. Pacjent od razu po zabiegu zauważyć poprawę wyglądu skóry.

 

ZABIEG DLA CERY TRĄDZIKOWEJ

Zabieg przeznaczony dla osób z cerą trądzikową. Preparaty zawarte w zabiegu posiadaję silne działanie przeciwbakteryjne , łagodzące obrzęk zapalny i hamujące rozwój nowych wykwitów zapalnych.

Zawarte kwasy AHA i PHA stymulują znaczną odnowę zdrowej skóry

 

ZABIEG NAWILŻAJĄCY

Zabieg ma na celu poprawę nawilżenia skóry i odbudowę uszkodzonej warstwy hydrolipidowej. Zwiększa syntezę substancji wiążących wodę w naskórku, poprawia elastyczność skóry oraz usprawnia systemy ochronne naskórka.

 

ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE MEDIDERMA

 

ZABIEG POMARAŃCZOWY Z WIT. C

Oparty na 12% wit C wskazany w terapii intensywnie odmładzającej, skórze suchej, szorstkiej z oznakami starzenia, po intensywnym opalaniu, po zabiegach złuszczania, mikrodermabrazji, wspomaganie terapii depigmentacyjnej.

 

ZABIEG RÓŻANY

Jest to zabieg na bazie kwasu mlekowego, połączony z korzystnym działaniem maski z różową glinką. Zawiera ona składniki aktywne o właściwościach nawilżających, wygładzających, uspokajających i regenerujących. Po zabiegu stosowana jest ampułka z olejkiem różanym, wzbogaconym w witaminę E i tretinoinę – pochodną witaminy A, która opóźnia procesy starzenia skóry. Zabieg wskazany jest przy cerze podrażnionej, odwodnionej, zmęczonej lub wiotkiej. Można go wykonywać latem, przy stosowaniu kremów przeciwsłonecznych i unikaniu opalania.

 


 

ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE MESOROLLER

 

MESOROLLER medyczny

Innowacyjny zabieg medyczno-kosmetologiczny oparty na doświadczeniach południowoafrykańskich lekarzy specjalizujących się w chirurgii plastycznej. Techniką precyzyjnych mikrona kłuć skóry o głębokości 0,5-1,5 mm intensywnie pobudzamy własne fibroblasty do produkcji endogennego kolagenu.

W drugiej fazie zabiegu organizm otrzymuje uderzeniową dawkę witaminy C, retinolu i kwasu hialuronowego. Zabieg doskonale podnosi owal twarzy liftingująco działa na opadające i wiotkie rejony twarzy. Doskonale sprawdza się w leczeniu wiotkich wewnętrznych stron ramion i ud szczególnie po udanych kuracjach odchudzających, redukuje rozstępy.