Skip to content
Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe Łódź – REGENERIS

(wampirzy lifting)

Jest nowoczesną metodą leczniczą pozwalającą w naturalny sposób przywrócić młodość twojemu ciału. Zabieg osoczem bogatopłytkowym wykorzystuje twoje własne naturalne czynniki wzrostu, białka, płytki krwi i komórki macierzyste pozwalając na pobudzenie skóry do intensywnej odnowy. Proces ten zwany jest procesem Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration).

Jak przebiega zabieg REGENERIS (osoczem bogatopłytkowym)

Zabieg z użyciem REGENERIS przeprowadzany jest w gabinecie lekarskim.

W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6-18 ml) krwi pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w przeznaczonej do tego procesu wirówce. W wyniku tej czynności dochodzi do oddzielenia erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, dodawany jest czynnik stymulujący płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Dzięki temu uzyskiwane jest nowoczesne narządzie medyczne do walki z procesami starzenia skóry.

Osocze bogatopłtykowe można stosować do zabiegów odmładzania w wieloraki sposób : stosując mezoterapię, wypełniając klasycznie zmarszczki i linijne zagłębienia skóry, innowacyjną formułę stanowi maska do zastosowania regeneracyjnego po mikrodermabrazji lub inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej takich jak laseroterapia lub peeling.

Technologia oparta na zabiegu REGENERIS (osocze bagatopłtykowe) daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy jest naturalna i kompatybilna z organizmem pacjenta, bez ryzyka alergii, bądź niekorzystnych reakcji immunologicznych.

 

Wskazania do zabiegu Regeneris:

  • leczenie następujących okolic ciała,
  • policzki,
  • fałdy nosowo-wargowe,
  • okolice oczu (kurze łapki,cienie), powieki,
  • usta, podbródek, czoło,
  • fałdy na szyi i karku,
  • dekolt,
  • dłonie,
  • DOBRE EFEKTY W MEZOTERAPII ŁYSIENIA.

 

REGENERIS uruchamia procesy, których zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzania fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu co prowadzi do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia.

W efekcie uzyskujemy odmłodzony pełny witalności wygląd.