Skip to content

Powiększanie ust

shutterstock_105568214-2

Powiększanie ust w Łodzi jest zabiegiem popularnym dającym spektakularne efekty. Wykonujemy go u osób zdrowych. Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Szczególne polecamy go w przypadku ust suchych, małych , ust z uśmiechem dziąsłowym oraz  asymetrycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego rodzaju zabiegach. Zabieg powiększania ust (Łódź) jest wykonywany w znieczuleniu stomatologicznym.

 

Powiększanie Ust Łódź

Usta uważane są za jeden z bardziej pociągających i atrakcyjnych elementów na twarzy. Najlepiej jak są one wydatne, kształtne i błyszczące. Niestety jednak natura nie każdego obdarza idealnymi ustami, przez co samemu trzeba sobie pomóc.

Medycyna estetyczna jest tak naprawdę już od lat starożytnych i od tego właśnie czasu ciągle się rozwija, dzięki czemu obecnie na rynku dostępne jest wiele różnych metod i sposobów na to, aby móc się upiększać i odmładzać. Jednym z głównych zabiegów, jaki podbija serca osób w każdej grupie wiekowej jest powiększanie ust (Łódź). Dzięki niemu można poczuć się znacznie bardziej atrakcyjnie i poprawić swój komfort życia.

 

Wypełnianie i powiększanie ust Łódź – kiedy wykonać zabieg

Powiększanie ust (Łódź) jest zabiegiem naturalnym, ze względu na preparat, który się do niego stosuje. Mowa o kwasie hialuronowym, który występuje naturalnie w organizmie człowieka. Odpowiada on za elastyczność, jędrność i poziom nawilżenia skóry. Umożliwia pacjentom uzyskanie wymarzonych ust, jakich nie mogli mieć przez dotychczasową część życia.

Czynnikami, które powodują niezadowolenie ze swoich ust, są najczęściej uwarunkowania genetyczne, przez które naturalnie ma się małe, asymetryczne usta. Kolejnym jest proces fotostarzenia się skóry, który wywołany jest nie tylko określonym wiekiem, ale także niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, na przykład wystawiania się na ekspozycję promieni słonecznych, bez odpowiedniej ochrony. Również do nieodpowiednich warunków atmosferycznych można zaliczyć wahania temperatury, ekspozycję na wiatr, który powoduje nadprodukcję wolnych rodników i osłabienie włókien kolagenowych.

Istnieje jeszcze jeden główny czynnik, przez który pacjenci decydują się na zabieg powiększania ust (Łódź). Konkretnie jest to zaburzenie nawilżenia spowodowane spadkiem poziomu kwasu hialuronowego, które zachodzi podczas procesu starzenia się. Usta wtedy zaczynają wiotczeć, tracą objętość i przesuszają się.

 

Powiększanie ust Łódź – efekty

Efektem każdego zabiegu powiększenia ust (Łódź) jest zwiększenie objętości ust, ale i nie tylko. Zastosowany do wykonania zabiegu kwas hialuronowy idealnie uzupełnia miejsca, gdzie pojawiają się jakiekolwiek zwiotczenia, wszelkie bruzdy lub brakuje objętości. Wszystkie te rzeczy eliminują się wraz ze wstrzyknięciem preparatu w wyznaczony obszar. Usta po kwasie zyskują znacznie wyraźniejszy i jednolity kolor oraz jędrność. Modelowanie ich kwasem hialuronowym pomaga w szybki i prosty sposób osiągnąć pożądany kształt i strukturę. Powiększone usta (Łódź) po zabiegu są trwale nawilżone i odżywione.

 

Jak przebiega zabieg powiększania ust – Łódź

Zabieg ten nie należy do skomplikowanych, a jego czas trwania jest bardzo krótki. Jednakże mimo tego, warto jest dowiedzieć się z czym może liczyć się pacjent. Wszystko poprzedzone jest wnikliwą konsultacją, aby specjalista dokładnie zapoznał się z ważnymi szczegółami.

Po konsultacji, można przejść do zabiegu powiększania ust w Łodzi. Rozpoczyna się go od nałożenia na usta preparat ze znieczuleniem, który najczęściej jest w postaci kremu. Cały proces polega na wstrzykiwaniu w głąb naskórka preparatu, przy użyciu mikrokaniuli. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia ust po zabiegu.