Skip to content

Restylan Vital

Restylan Vital

Restylan Vital i Restylan Vital Light to nowoczesne zabiegi poprawiające napięcie, przywracające blask oraz likwidujące zmarszczki szczególnie w tzw. trudnych okolicach (oczy, szyja, zmarszczki nad górną wargą, łokcie, kolana, dekolt, dłonie).

Produkty HYDROBALANS reprezentują nową klasę stabilizowanego kwasu hialuronowego technologii NASHA™ polegającej na specjalnej stabilizacji produktu, która gwarantuje jago trwałość i bezpieczeństwo. Terapia Restylan Vital daje spektakularne efekty estetyczne szczególnie polecana jest w okresach wzmożonej ekspozycji na słońce w celach profilaktycznych lub po powrocie z wypoczynku aby zniwelować powstałe uszkodzenia posłoneczne. Ponadto w wyniku jej zastosowania uzyskujemy widoczną poprawę napięcia i elastyczności leczonej okolicy.

Rekomendowana seria 3 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych zapewnia spektakularne efekty estetyczne:

  • odbudowę struktury skóry,
  • wzrost elastyczności skóry,
  • wygładzenie drobnych zmarszczek,
  • przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry,
  • długotrwały efekt rewitalizacji,
  • promienny wygląd i regenerację skóry dzień po dniu.

 

Produkty linii HYDROBALANS

Restylane Vital (odmłodzenie skóry normalnej)

Restylane Vital light to łagodny żel przeznaczony do rewitalizacji dojrzałej skóry z wyraźnymi oznakami fotouszkodzenia. Łagodnie i naturalnie wygładzając skórę sprawia, że cera wygląda zdrowo. Zapewnia długotrwały efekt.

Restylane Vital Light (odmłodzenie skóry wrażliwej)

Restylane Vital Light to łagodny i płynny żel dedykowany do rewitalizacji skóry bez wyraźnych oznak fotouszkodzenia. Jest odpowiedni do stosowania na wrażliwych obszarach, takich jak szyja, dekolt i wierzchnia część dłoni.