Skip to content

System MEDICAL

System MEDICAL

Pozwala na kompleksowe zabiegi z użyciem nowoczesnych technologii:

  • RF – trój polarna w wyniku chwilowego podgrzania do 45*C i delikatnego rozciągniecia włókien kolagenowych powoduje ich odpowiedź czyli skrócenie, ponadto podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu. Następnie w procesach metabolicznych jest on wydalany z organizmu. Tym samym RF zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej gdzie stymuluje odmłodzenie i wyprodukowanie nowego kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie się objawów cellulitu. 
    Ponadto skrócenie włókien kolagenowych pozwala na uniesienie uprzednio opuszczonych okolic twarzy, szyi i ciała.
  • Zjawisko rezonansu ultradźwiękowego: w wyniku działania fali o niskiej częstotliwości dochodzi do zwiększenia przepuszczalności błony komórkowej oraz uwolnienie lipidów zawartych w komórce tłuszczowej.
  • Głowica vacuum pozwala na masaż lipodermiczny skóry i tkanki podskórnej stymulując ruch limfy oraz pozwalając na wyraźne zmniejszenie obwodów ciała oraz lifting twarzy.
  • Głowica chłodząca pozwala na wyciszenie miejsc poddanych radiofrekwencji. Jej działanie jest przeciwbólowe i stymulujące. Jest wykorzystywana jako przygotowanie i znieczulenie w innych zabiegach medycznych oraz zabiegów z zastosowaniem cryo-liftingu.