Skip to content

Miękki lifting twarzy

Miękki lifting twarzy

Wolumetria twarzy Łódź, modelowanie, miękki lifting

Miękki lifting twarzy to nowoczesny zabieg kwasem hialuronowym wykonywany za pomocą specjalnej kaniuli pozwalający na uniesienie opadających tkanek twarzy.

Zaletą zabiegu jest fakt spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających pacjentów w ciągu krótkotrwałego komfortowego zabiegu.

 

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu – Wolumetria Łódź

Do tego zabiegu, tak jak i każdego innego są specjalne zalecenia. Jeżeli się je spełnia, to nie ma co dłużej myśleć, tylko od razu najlepiej udać się do naszego gabinetu lekarskiego. Jakie są to wskazania?

 • konturowanie zarysu żuchwy,
 • modelowanie policzków,
 • wypełnienie “doliny łez”,
 • wyrównanie ubytków objętości twarzy,
 • uwydatnienie kości policzkowych,
 • unoszenie policzków, które opadają, tak zwanych “chomików”.

 

Kwas hialuronowy wykorzystywany podczas zabiegu jest specjalnej usieciowanej odmiany. Jest to odmiana gęstsza od tych typowych i często spotykanych wypełniaczy oraz wstrzykuje się ją w głębokie warstwy skóry. Wszystkie preparaty, które są stosowane, są całkowicie bezpieczne dla pacjentów, bowiem kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w skórze człowieka, o czym mało kto wie. Odpowiada on za objętość i jędrność, których poziom wraz z wiekiem się zmniejsza – wolumetria Łódź.

 

Jakie efekty można uzyskać po zabiegu – wolumetria Łódź

Decydując się na zabieg, jakim jest Wolumetria twarzy (łódź) można spodziewać się wielu pozytywnych efektów, dzięki którym znacznie poprawi się pewność siebie oraz podniesie samoocena. Efekty wyglądają całkowicie naturalnie.

Czego można się spodziewać:

 • poprawa elastyczności skóry,
 • poprawa napięcia skóry,
 • znaczne zwiększenie nawilżenia skóry,
 • zredukowanie nawet tych głębokich zmarszczek i bruzd,
 • wypełnienie zapadniętych policzków oraz doliny łez,
 • poprawa kształtu twarzy,

 

Jak wygląda przeprowadzenie zabiegu – wolumetria w Łodzi

Zabieg Wolumetrii twarzy (Łódź) jest praktycznie bezbolesny, jedynie co pacjent może odczuć to lekkie rozpieranie w tkankach podskórnych. Jeżeli jednak jest to konieczne, to istnieje możliwość skorzystania ze znieczulenia miejscowego, jednakże nie jest to wskazane. Czas trwania sesji wynosi około 20 minut.

Polega to na wprowadzeniu wypełniacza, który jest na bazie kwasu hialuronowego, w ustalone miejsca. Odbywa się to za pomocą igły lub kaniuli, które jest tępo zakończoną igłą. Wolumetria Łódź – efekt może utrzymywać się między 12 a 18 miesięcy, a także jest on wręcz natychmiastowy.

Nie należy niepokoić się, kiedy w miejscu podania preparatu wystąpi jakieś lekkie zaczerwienienie, jakiś niewielki obrzęk lub wyjątkowo delikatny ból. Wszystkie te objawy są naturalne i znikają samoistnie w przeciągu 2 do 3 dni. Mogą pojawić się niewielkie siniaki, jednakże bez problemu można zamaskować je makijażem. Wolumetria twarzy Łódź – nie ma żadnych specjalnych zaleceń po zabiegu, także pacjent może od razu wrócić do swojego normalnego trybu życia.