Skip to content
O nas

O nas

Look Medica

Klinika Medycyny Estetycznej

Jesteśmy gabinetem lekarskim zabiegi inwazyjne wkonuje lekarz z wielolenim doświadczeniem.

Specjalizujemy się w nieinwazyjnych medycznych metodach leczniczych pozwalających w istotny sposób odmłodzić ciało i podkreślić jego naturalne piękno.

Stosowane przez nas techniki medycyny estetycznej (Łódź) pozwalają na bezoperacyjny lifting twarzy i ciała oraz poprawę wyglądu. W naszej ofercie znajdziecie takie zabiegi jak , usuwanie zmarszczek, powiększanie ust, botoks , terapia osoczem bogatopłytkowym ,odmładzanie fibryną,  lipoliza, , usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym i hydroxyapatytem wapnia.

Dzięki ich zastosowaniu często staje się niepotrzebna interwencja chirurga plastyka. W naszym gabinecie przyjmuje również doświadczony mgr kosmetolog wykonujący zabiegi nieinwazyjne.

 W trosce o bezpieczeństwo przeprowadzanych przez nas zabiegów personel regularnie szkoli się w najnowszych technikach stosowanych w medycynie.

Jako jedyna Klinika w województwie Łódzkim Lookmedica jest prowadzona przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej dr n med. Magdalenę Adamiak Kardas.

W trosce o najwyższą jakość zabiegów oraz bezpieczeństwo zabiegów dr Adamiak Kardas uzyskała certyfikat lekarza medycyny estetycznej (Łódź).

W naszej klinice znajdziecie Państwo dyskretną, przyjazną atmosferę.

Medycyna estetyczna Łódź

Cała historia poprawiania swojego wyglądu i wpływania na atrakcyjność sięga dawnych czasów starożytnych. Wraz z biegiem lat, medycyna estetyczna (Łódź) zaczęła się rozwijać i wykształciła wiele odmiennych kierunków, które w różnym stopniu oraz wykorzystując inne metody wpływają na wygląd, dzięki czemu pozwalają cieszyć się pacjentom pięknym, zdrowym oraz niekiedy odmłodzonym wyglądem przez długi czas. Stosunkowo krótką historię posiada medycyna estetyczna (Łódź), która jest specjalną dziedziną medycyny.

Warto w takim razie wyjaśnić czym ona właściwie jest i na czym polega. Medycyna estetyczna (Łódź) zajmuje się pielęgnowaniem, badaniem, kreowaniem i przywracaniem atrakcyjności fizycznej wszystkich, którzy chcą z niej skorzystać. Pod uwagę można wziąć fakt, że nie jest to kosmetyka, a estetologia, która w porównaniu do tej pierwszej wykorzystuje środki medyczne oraz co lepsze – zabiegi, które znajdują się w jej zakresie, zostają wykonywane tylko przez wykwalifikowanych lekarzy. Medycyna estetyczna Łódź opiera się na wykonywaniu zabiegów o charakterze mało inwazyjnym oraz na działaniu leków. Są one całkowicie bezpieczne, poprawiają wygląd i spowalniają proces starzenia się skóry, dzięki czemu można zachować dłużej młody wygląd.

 

Jakie zabiegi są zawarte w medycynie estetycznej – Łódź

Pod definicją medycyna estetyczna (Łódź) ukryte jest wiele różnych pojęć, ponieważ oferuje ona szeroki zakres usług. Głównie jest ona kojarzona z korektą ust, czy owalu twarzy, jednakże proponuje ona znacznie więcej zabiegów, które istotnie poprawiają wygląd twarzy i mogą wyeliminować kompleksy.

Do najczęściej wymienianych zabiegów z medycyny estetycznej (Łódź) należą:

  1. Mezoterapia – poprawia kondycję skóry, dzięki wprowadzeniu do jej głębszych warstw różnych składników odżywczych. Do wyboru jest jej kilka rodzajów, zależących od zastosowanej techniki wykonywania zabiegu; igłowa, bezigłowa i mikroigłowa. Wykonuje się ją, aby zredukować cellulit, zmarszczki, rozstępy oraz przeciwdziałać wypadaniu włosów.
  2. Powiększanie ust – wstrzykuje się podczas niego odpowiedni środek, najczęściej jest to kwas hialuronowy, który wpływa na zmianę wielkości ust.
  3. Wolumetria twarzy – przywraca młodszy owal twarzy. Aby odpowiedni preparat wprowadzić w miejsce, które chce się poddać zabiegowi, używa się do tego odpowiedniego narzędzia zwanego kaniulą.
  4. Wypełnianie zmarszczek – w ubytek na twarzy wstrzykuje się kwas hialuronowy, który wypełnia go.
  5. Toksyna botulinowa – redukuje widoczność zmarszczek mimicznych poprzez zrelaksowanie mięśni.

Współcześnie medycyna estetyczna (Łódź) posiada tyle możliwości, że z łatwością można przeciwdziałać skutkom starzenia się na twarzy i ciele. Spora część oferowanych zabiegów wpływa na wspomaganie naturalnych mechanizmów regeneracyjnych i rewitalizujących w skórze. Coraz chętniej stosowane, ze względu na widoczny wpływ opóźniania pojawiania się niedoskonałości.

Na czym polega medycyna estetyczna Łódź

Zabiegi z medycyny estetycznej (Łódź) cieszą się coraz to większą popularnością. Ciągle to pojawiają się nowe techniki, metody i preparaty do wykorzystywania, co tylko zachęca do odkrywania tajników tej medycyny. Wszystko to daje coraz więcej możliwości na przeciwdziałanie i niwelowanie skutków starzenia się skóry, bądź po prostu usuwa niedoskonałości, z jakimi wiele osób może zmagać się od młodszych lat. Efektem zabiegów powinna być zdrowo i naturalnie wyglądająca poprawa wyglądu. Absolutnie nie powinna zmieniać wyglądu naturalnych rysów twarzy, tylko dawać wrażenie wypoczęcia i zadbania o twarz i siebie.

Medycyna estetyczna Łódź – wszystkie zabiegi odbywają się pod rękami wykwalifikowanych lekarzy, posiadających szeroką wiedzę na ich temat.