Skip to content
O nas

O nas

Look Medica

Klinika Medycyny Estetycznej

Jesteśmy gabinetem lekarskim zabiegi inwazyjne wkonuje lekarz z wielolenim doświadczeniem.

Specjalizujemy się w nieinwazyjnych medycznych metodach leczniczych pozwalających w istotny sposób odmłodzić ciało i podkreślić jego naturalne piękno.

Stosowane przez nas techniki medycyny estetycznej pozwalają na bezoperacyjny lifting twarzy i ciała oraz poprawę wyglądu. W naszej ofercie znajdziecie takie zabiegi jak , usuwanie zmarszczek, powiększanie ust, botoks , terapia osoczem bogatopłytkowym ,odmładzanie fibryną,  lipoliza, , usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym i hydroxyapatytem wapnia.

Dzięki ich zastosowaniu często staje się niepotrzebna interwencja chirurga plastyka. W naszym gabinecie przyjmuje również doświadczony mgr kosmetolog wykonujący zabiegi nieinwazyjne.

 W trosce o bezpieczeństwo przeprowadzanych przez nas zabiegów personel regularnie szkoli się w najnowszych technikach stosowanych w medycynie.

Jako jedyna Klinika w województwie Łódzkim Lookmedica jest prowadzona przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej dr n med. Magdalenę Adamiak Kardas.

W trosce o najwyższą jakość zabiegów oraz bezpieczeństwo zabiegów dr Adamiak Kardas uzyskała certyfikat lekarza medycyny estetycznej.

W naszej klinice znajdziecie Państwo dyskretną, przyjazną atmosferę.